Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
lipiec
01 '14

Niezależne źródło zasilania

Niezależne źródło zasilania

(...) niewyobrażalna i w sumie trudno się temu dziwić, bo brak prądu to poważne kłopoty. Nie tylko z oglądaniem ulubionego serialu, ale taka sytuacja może przysporzyć wielu poważnych trudności na przykład zimą. Przecież nawet piece gazowe, sterowane są prądowo, nie mówiąc już o takich urządzeniach jak lodówka, brama garażowa czy choćby oświetlenie. W takich wypadkach wszyscy chcieliby mieć zasilanie awaryjne. Zwłaszcza, że zakłady energetyczne nie (...)

Publikacje: budowlanka, budownictwo, remonty

 
maj
19 '14

Z czego budować hale?

Z czego budować hale?

(...) czasu. Można więc powiedzieć, że murowana hala jest inwestycją na wiele lat. Główną wadą takiego rozwiązania jest niestety długi czas budowy, która trwa nawet sześć miesięcy. Poza tym nie można stawiać budynków murowanych zimą. Dlatego wybór tego typu materiału może opóźnić realizację inwestycji, a co za tym idzie również rozpoczęcie produkcji.Innym rozwiązaniem jest system płyt warstwowych. Wykorzystanie tej technologii pozwala na szybsze wznoszenie budynków oraz (...)

Publikacje: biznes, budownictwo, produkcja, przemysł