Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
marzec
04 '16

Cechy dobrej rury kotłowej

Cechy dobrej rury kotłowej

(...) spełniała swoje zadanie przez długi czas. Do wyboru są rury żaroodporne, kwasoodporne i takie o bardzo grubych ścianach. Dzięki zastosowaniu specjalnych stopów metali rury nie odkształcają się, nie przecierają i nie tracą gęstości nawet gdy codziennie przez wiele godzin wystawione są na działanie różnego rodzaju substancji chemicznych, wysokiej temperatury i ekstremalnego ciśnienia. Rury kotłowe cechują się również wysoką estetyką. W dużej mierze odpowiada za to ich wykończenie, które również odgrywa dużą rolę w całym procesie pracy. Rury mogą być wykończone na zimno lub gorąco, o powierzchni chropowatej, gładkiej lub polerowanej. Zanim rury trafią do klienta są poddawane procesom mającym na celu ich (...)

Publikacje: dekoracja wnętrz, dom, ogród

 
lipiec
04 '14

Wybieramy kojec dla czworonoga

Wybieramy kojec dla czworonoga

(...) przebywania na łańcuchu nawet, jeśli wykazuje pewne agresywne zachowania. W kojcu pies może przebywać bez kagańca, co jest dla niego znacznie bardziej wygodne. Gdy posiadamy psy groźnych ras zdecydowanie się na metalowe kojce dla psów jest doskonałym pomysłem. Kojec dla psa powinien być przestronny, tak by pies mógł się w nim spokojnie poruszać a nawet biegać czy oddawać się jego ulubionym zabawom. Za standardową wielkość kojca uznaje się powierzchnię około pięćdziesięciu (...)

Publikacje: bramy, dom, garaże, produkcja