Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
czerwiec
27 '15

Wyposażenie magazynu

Wyposażenie magazynu

(...) jakościowe oferowanych produktów. Dzięki czemu klienci mają nieograniczony wybór. Najpopularniejsze są regały magazynowe wykonane ze stali nierdzewnej dostępne w sklepie internetowym _a1__. Solidna konstrukcja jest wspierana grubymi śrubami. Dzięki specjalnemu systemowi montowania, można dowolnie regulować ich kształt, długość oraz wysokość. Do zwykłych magazynów świetnie nadają się regały z półkami wykonanymi z płyty wiórowej. Można je także wykorzystywać w magazynach spożywczych, do przechowania suchych artykułów. Do magazynów specjalistycznych musimy zakupić lepsze i znacznie droższe regały ze stali nierdzewnej. Mają one swoje zastosowanie między innymi w chłodniach spożywczych, gdzie wyjątkowo duże znaczenie ma (...)

Publikacje: biznes, magazyny, produkcja

 
luty
16 '15

Magazynowe trendy

Magazynowe trendy

(...) okazały się regały paletowe, które też są stosunkowo tanie i łatwe w montażu. W takim wypadku mamy dobry i szybki dostęp do towaru, który umieszczony został na paletach. Najważniejszą cechą tego rozwiązania jest możliwość indywidualnego dostosowania regałów w zależność od potrzeb oraz ich skuteczność.Kolejny przykład to regały półkowe, które wykorzystywane są uniwersalnie w przypadku lekkich lub średnio ciężkich towarów. Do ich największych zalet zaliczyć można przede wszystkim łatwość montażu (...)

Publikacje: biznes, magazyny, produkcja, wyposażenie magazynów