Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
maj
20 '15

Podstawowe konstrukcje suwnic

Podstawowe konstrukcje suwnic

(...) modele suwnic pomostowych posiadają kabinę operatora, zaś mniejsze modele mogą być zdalnie sterowane w sposób bezprzewodowy lub przewodowy. Większość suwnic wyposażonych jest w kilka rodzajów napędów. Stosuje się napęd ruchu pomostu, podnoszenia zawieszenia oraz napęd ruchu ciągnika. Suwnice podwieszane przesuwają się po specjalnych torach jezdnych, które zostały podwieszone do konstrukcji dachu hali lub magazynu, która już istnieje. Wykorzystywane są przede wszystkim w celu mechanizacji prac transportowych, tam gdzie można w maksymalny sposób wykorzystać przestrzeń hali pod suwnicą. Suwnice bramowe są zazwyczaj montowane na zewnątrz, na składownikach lub pochylniach w stoczniach. Pomost suwnicy bramowej jest zawieszony na dwóch bocznych (...)

Publikacje: biznes, maszyny, produkcja

 
styczeń
19 '14

Części do kombajnów

Części do kombajnów

(...) nie tylko. Można posegregować je na kilka kategorii:-kombajny buraczane: Główni producenci to STOLL, NEPTUN, POSEJDON. Występują w wersjach z lub bez możliwości ścinania liści.-owijarki: służą do owijania folią beli. Pełna automatyka, wyposażone są w podnośnik, licznik owinięć. Najpopularniejsze firmy to: SPIMA, METAL-FACH.-sieczkarnie: Są samojezdne, przyczepiane do ciągnika lub (...)

Publikacje: biznes, maszyny, produkcja, rolnictwo