Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
październik
10 '17

Filtry oddechowe i inne

Filtry oddechowe i inne

(...) podwójne oraz z elementami sprężynującymi. W zależności więc od tego, do jakich celów mają zostać użyte, wybiera się najbardziej odpowiadający ich typ. Profesjonaliści nie mają z tym najmniejszych problemów i zawsze dobiorą te najbardziej właściwe, co z kolei zapewnia (...)

Publikacje: biznes, filtr, maszyna, produkcja, przemysł, smarowanie

 
wrzesień
01 '17

Oswietlenie dla hali produkcyjnej.

Oswietlenie dla hali produkcyjnej.

(...) bieżąco szkolić pracowników, z zasad bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków. W przypadku małych przedsiębiorstw, wystarczającym jest, aby nawiązać współpracę ze specjalistą od bezpieczeństwa i higieny pracy, który raz w roku przeprowadzi odpowiednie szkolenie, a także sprawdzi stan naszych pomieszczeń i ewentualnie zasugeruje, co należy poprawić. Sprawdź szczegóły na http://integrasoft.pl Zarówno w (...)

Publikacje: biznes, oświetlenie, produkcja, światło

 
listopad
14 '16

Rozwój własnej firmy czyli zarządzanie jakością

Rozwój własnej firmy czyli zarządzanie jakością

(...) 22000) staje się kluczowy. Zauważyłeś także, że najwięksi konkurenci na rynku zagrażają twojej pozycji jako lidera na rynku lokalnym, regionalnym lub krajowym. Nie do końca wiesz jak udało im się to osiągnąć, skoro jeszcze jakiś czas temu byli za tobą daleko w tyle. Też chciałbyś aby twoja rozwijana od wielu lat firma przeszła taką metamorfozę i zostawiła konkurencję daleko w tyle. Najwyższa pora aby implementować we własnej firmie odpowiednie systemy zarządzania jakością. Systemy tego typu w sposób procesowy wprowadzają zmiany w działalności przedsiębiorstwie. Zastanawiasz się pewnie jak wygląda odpowiednie zarządzanie (...)

Publikacje: biznes, produkcja, rolnictwo

 
lipiec
01 '16

Czym jest automatyka przemysłowa?

Czym jest automatyka przemysłowa?

(...) Ekspert: http://induprogress.plAktualnie trudno wyobrazić sobie aby jakiekolwiek większe przedsiębiorstwo nie korzystało z szeroko pojętej atomatyki przemysłowej. Automatyka przemysłowa jest to dział automatyki zajmujący się optymalizacją produkcji przedsiębiorstwa. Są to rozwiązania technologiczne, które usprawniają pracę przedsiębiorstwa. Jest to dopasowywanie odpowiednich maszyn do poszczególnych procesów produkcyjnych. W znacznym stopniu takie urządzenia zastępują pracę ludzkich rąk. Jak wiadomo, maszyny są o wiele sprawniejsze i mogą pracować bez przerwy, dzięki czemu okazują się lepszym rozwiązaniem, niż standardowi pracownicy. Oczywiście czynnik ludzki w procesach produkcji również jest potrzebny, do nadzorowania i usprawniania pracy maszyn. Jednak dzięki maszynom jesteśmy w stanie wytworzyć w krótszym czasie większą ilość produkcji przy mniejszych kosztach. Dla firm, których działalność obejmuje całą Polskę, lub nawet jest znana za granicą, takie rozwiązanie jest konieczne, do zapewnienia (...)

Publikacje: biznes, produkcja

 
październik
26 '15

Dodatki do tworzyw sztucznych

Dodatki do tworzyw sztucznych

(...) Zapotrzebowanie przemysłu na tworzywa sztuczne o coraz lepszych właściwościach powoduje powstawanie nowych materiałów. Pracuje się również nad zmienianiem właściwości dobrze już znanych materiałów. Wykorzystuje się w tym cele dodatki do pcw  Zastosowanie stosunkowo niewielkich ilości (...)

Publikacje: biznes, pcv, pcw, plastik, produkcja

 
wrzesień
27 '15

Technologie montażu elementów elektronicznych

Technologie montażu elementów elektronicznych

(...) Współczesne urządzenia elektroniczne są bardzo skomplikowane. W toku dziejów, wraz z postępującą miniaturyzacją urządzeń, rozwój elektroniki wymusił powstanie nowych technologii montażu.Montowanie układów elektronicznychAby urządzenie działało poprawnie i było niezawodne, montaż elektroniki musi spełnić odpowiednie wymogi. Przede wszystkim montaż elementów elektronicznych musi zapewnić ich połączenie elektryczne według zadanego przez projektanta schematu. Na tym opiera się istota działania urządzenia elektronicznego.Kolejną ważną kwestią jest zapewnienie elementom elektronicznym odpowiedniej stabilności mechanicznej. Urządzenia elektroniczne od zawsze poddawane są przeciążeniom, powstającym np. podczas upadku. Nie można pozwolić, aby spowodowały one utratę ciągłości elektrycznej obwodów lub wręcz wyłamanie elementów elektronicznych z płytki.Współcześnie stosuje się dwa typy montażu elektroniki: montaż THT i SMD. Każdy z nich spełnia powyższe kryteria.Montaż przewlekanyDo elementów o dużych gabarytach stosuje się głównie ten pierwszy. Montaż przewlekany (THT) polega (...)

Publikacje: biznes, produkcja

 
czerwiec
27 '15

Wyposażenie magazynu

Wyposażenie magazynu

(...) Większość przedsiębiorstw posiada magazyny. Dotyczy to zarówno sklepów, zakładów usługowo - handlowych, jak i zwykłych przedsiębiorstw. Przechowywanie towarów jest szczególnie rozwinięte w handlu hurtowym oraz detalicznym. Jak wybrać wyposażenie, dostosowane do naszych potrzeb? Sprawdźmy. Przedsiębiorstwa usługowo - handlowe charakteryzują się sporymi potrzebami magazynowania swoich towarów. Rozległe magazyny kryją setki tysięcy przeróżnych towarów. Żeby ułożyć je wszystkie w sposób logiczny, umożliwiający ich szybkie odnalezienie, konieczne jest posiadanie szeregu regałów. Umożliwiają one logiczne przechowanie towarów na ograniczonej przestrzeni. Producenci regałów proponują coraz nowsze rozwiązania techniczne i (...)

Publikacje: biznes, magazyny, produkcja

 
maj
20 '15

Podstawowe konstrukcje suwnic

Podstawowe konstrukcje suwnic

(...) Czym jest suwnica? Suwnica jest urządzeniem, które pracuje w ruchu przerywanym. Posiada mechanizm podnoszenia i opuszczania tzw. wciągnik lub wciągarkę. Suwnice służą do przenoszenia materiałów w pionie i poziomie, w przestrzeni która jest ograniczona przez trzy czynniki. Są to: długość toru jazdy, szerokość pomostu oraz wysokość opuszczania i podnoszenia. Podstawowe rodzaje suwnic Wyróżnia się trzy podstawowe, najczęściej spotykane rodzaje suwnic: pomostową, podwieszaną oraz bramową. Suwnice pomostowe określane są również mianem suwnic natorowych. Zazwyczaj są one montowane w środku hal przemysłowych. Składają się z pomostu oraz szyn, które instalowane są w górnej części hali. Kratownicowy pomost przetacza się po szynach. Największe (...)

Publikacje: biznes, maszyny, produkcja

 
luty
16 '15

Magazynowe trendy

Magazynowe trendy

(...) i demontażu zarówno w pionie jak i poziomie.Regały wspornikowe i przepływowe stosowane są do większych gabarytów a ich montaż wymaga odpowiedniego planowania. W ich przypadku warto wspomnieć o czasie, jaki zyskujemy podczas ładunku, gdy zastosujemy właśnie takie rozwiązanie. Bez regałów nikt nie wyobraża sobie odpowiedniego magazynowania towarów. Jednak nie każdy wie jak wiele zależy od ich rozmieszczenia. Warto, zatem zasięgać rady fachowców i zapewnić sobie profity z odpowiedniego planowania.Magazyn to nie (...)

Publikacje: biznes, magazyny, produkcja, wyposażenie magazynów

 
styczeń
01 '15

Namioty magazynowe

Namioty magazynowe

(...) Przedsiębiorstwom zajmującym się sprzedażą bądź wytwórstwem większych partii towarów, dużą trudność sprawia ich przechowywanie. Najpraktyczniejszym rozwiązaniem mogą okazać się namioty magazynowe. Konstrukcja takich namiotów jest zbudowana ze stalowych rur ocynkowanych. Są one konstrukcjami całorocznymi, posiadają zabezpieczenia antykorozyjne (cynkowanie ogniowe). Pokrycie takiej konstrukcji stanowią atestowane materiały brezentowe (niepalne, higieniczne). Występują też w sprzedaży wersje z podłogą. Ściany boczne takiego namiotu magazynowego mogą być wykonane z materiału prezentowego podobnie jak dach lub blachy trapezowej falistej czy warstwowej płyty. Halę taką przytwierdza się do podłoża za pomocą (...)

Publikacje: biznes, produkcja

 
listopad
14 '14

Rolnictwo jako rodzaj przedsiębiorstwa

Rolnictwo jako rodzaj przedsiębiorstwa

(...) aktów prawnych, podstawowych zasad ekonomii oraz wiedza z zakresu rolnictwa - z całą pewnością pomoże mu zoptymalizować zyski, a przede wszystkim wykorzystać w pełni posiadane zasoby i planować kolejne inwestycje.W przypadku analizy finansów, zarobki rolników są adekwatne do włożonej pracy oraz planu strategicznego rozwoju własnej działalności. Rolnictwo można traktować jako przedsiębiorstwo. Zaś synonimem fabryki jest ziemia rolna, która wydaje produkty na sprzedaż lub do samodzielnej konsumpcji rolnika i jego rodziny. Często możemy się spotkać z dziedziczeniem ziemi z pokolenia na pokolenie, a także z rozwojem poprzez zakupy dodatkowej ziemi czy modernizację sprzętu rolniczego, w wyniku (...)

Publikacje: biznes, produkcja, rolnictwo

 
lipiec
04 '14

Wybieramy kojec dla czworonoga

Wybieramy kojec dla czworonoga

(...) Gdy decydujemy się na wzięcie do domu psa musimy mu zapewnić różnego typu akcesoria, które zapewnią mu odpowiedni komfort funkcjonowania. Jedną z takich produktów jest kojec dla psa. Nie jest to może rzecz zupełnie niezbędna, ale zdecydowanie warto się w nią wyposażyć. Spełniać on może bardzo różnorodne zadania, również te które, ułatwią życie samemu właścicielowi, choćby podczas transportowania zwierzęcia. Kojec pozwala na swobodne funkcjonowanie psu bez konieczności (...)

Publikacje: bramy, dom, garaże, produkcja

 
czerwiec
27 '14

Zabezpieczyć się przed wielką wodą

Zabezpieczyć się przed wielką wodą

(...) Powodzie w Polsce nie są niczym dziwnym. Co kilka lat któraś z wielkich rzek – Wisła albo Odra, albo jej dorzecza wylewają powodując wielkie straty nie tylko finansowe, ale również czasami w ludności. Już od wielu lat ludzie próbują zapobiec wylewaniu rzek, lub przynajmniej zmniejszeniu strat spowodowanych tym groźnym żywiołem. Do tego między innymi ma służyć budownictwo hydrotechniczne. Co to są te budowle hydrotechniczne i do czego służą? Są to ogólnie mówiąc budowle, które mają służyć ogólnie rozumianej gospodarce wodnej. Warunki, jakie muszą spełniać są określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2007 roku. Mają pomóc w kształtowaniu zasobów wodnych na danym terenie, a także umożliwić z korzystania z tych wód. Do budowli hydrotechnicznych zalicza (...)

Publikacje: produkcja, przemysł

 
czerwiec
13 '14

Obuwie ochronne to konieczność

Obuwie ochronne to konieczność

(...) Praca w zakładzie przemysłowym, wymaga posiadania odpowiedniego stroju. Jest on wymagany nie tylko dla wygody pracy, ale przede wszystkim dla jej bezpieczeństwa i higieny. Oprócz stroju, bardzo istotną rzeczą jest obuwie ochronne. Potrzebne dla ochrony stóp przed zagrożeniami. Różnorodność zagrożeń, zależna jest od branży zakładu przemysłowego, stanowiska pracy i - na przykład - obsługiwanych maszyn, obuwie ochronne, to bardzo szeroki temat. W zależności od zagrożeń dla (...)

Publikacje: biznes, obuwie ochronne, odzież ochronna, produkcja

 
maj
19 '14

Z czego budować hale?

Z czego budować hale?

(...) umożliwia stawianie konstrukcji również zimą. W halach wykonanych z płyt wielowarstwowych można zastosować trzy rodzenie - styropian, wełnę mineralną oraz poliuretan, co wpłynie na parametry techniczne budynku. Kolejnym rozwiązaniem, które jest bardzo popularne, są hale stalowe. Budynki tego typu są lekkie oraz dają bardzo duże możliwości zaadaptowania ich wymiarów oraz objętości do konkretnych potrzeb. Są również łatwe i szybkie w montażu, co zapewnia szybkie (...)

Publikacje: biznes, budownictwo, produkcja, przemysł

 
maj
19 '14

Trowalizacja - co to jest?

Trowalizacja - co to jest?

(...) bębna, a czas takiej operacji zależy od użytego wkładu czyszczącego oraz stopnia zabrudzenia elementów.Osobną specjalnością tej branży jest oczyszczanie produktów o niewielkich kształtach i skomplikowanych powierzchniach, w której stosowana jest też bardziej zaawansowana technologia usuwania zanieczyszczeń poprodukcyjnych lub mocno przylegającego do powierzchni brudu. Jest to obróbka mechaniczna znana jako obróbka wibrościerna lub inaczej jako obróbka wibracyjno-ścierna. W metodzie tej oddziaływanie elementu ściernego na obrabiane przedmioty jest wywołane wibracjami, w jakie wprowadzany jest zbiornik z wsadem. Taki zbiornik nazywany jest tumblerem wibracyjnym.Opisana (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł

 
kwiecień
24 '14

Armatura przemysłowa z internetu

Armatura przemysłowa z internetu

(...) W chwili obecnej bez większego problemu znajdziesz armaturę przemysłową. W sieci można znaleźć mnóstwo sklepów internetowych zapewniających armaturę przemysłową. Oczywiście nie zabraknie również tradycyjnych sklepów. Zakupy za pośrednictwem internetu mogą nas jednak zaprowadzić do najbardziej atrakcyjnych cen produktów. Sprzedawcy internetowi nie muszą bowiem opłacać czynszu, pracownika ani innych żadnych opłat związanych z tradycyjnym prowadzeniem przedsiębiorstwa. Dlatego też mogą zaproponować zdecydowanie niższe ceny niż sprzedawcy tradycyjni. Dobrym (...)

Publikacje: armatura przemysłowa, biznes, produkcja

 
kwiecień
11 '14

Lakierowanie detali przemysłowych

Lakierowanie detali przemysłowych

(...) Standardowe automaty tokarskie z ostrzami dedykowane do mechanicznego cięcia a także obróbki blach a także detali stalowych wypierane są dziś przez urządzenia, jakie nadają wymagany kształt detalom przemysłowym poprzez ich cięcie laserem. Zasada działania tych frezarek polega na nadtapianiu materiału ciętego w skupionej laserowej wiązce. Wycinarki laserowe umieją wycinać w blachach stalowych zasadniczo przeróżne kształty oraz zagłębienia. Wycinanie laserowe ma jednak swoje wady. Jedną z nich okazuje się być obecność zjawiska utwardzania ciętej krawędzi blachy na skutek podgrzewania do wysokiej temperatury. O ile w przypadku detali przemysłowych, dla jakich obróbka blach została już zakończona, może być to odnotowywane jako zjawisko pozytywne o tyle w momencie, gdy blacha ma podlegać kolejnym obróbkom, jest to zjawisko niepożądane. Po cięciu laserem bardzo trudno fachowo zrealizować zaginanie blach. Na wymienionej wcześniej krawędzi blacha jest twardsza i zagięcie jej wymaga użycia specjalistycznych maszyn do tworzenia profili oraz rowków albo też zakrzywień zewnętrznych oraz wewnętrznych. Prościej za to można tak ucięte blachy spawać. W miejscu spawania blacha jest utwardzona oraz bardziej wytrzymała na oddziaływanie sił i naprężeń.Nowatorską odmianą wycinania laserowego jest grawerowanie laserowe. Jest to technika nie do końca przemysłowa a bardziej wykorzystywana aktualnie jako technologia zdobnicza. Graweruje się detale skórzane, plastikowe, (...)

Publikacje: produkcja, przemysł

 
luty
28 '14

Urządzenia suwnicowe

Urządzenia suwnicowe

(...) ściągacze hydrauliczne, cylindry przelotowe, cylindry ściągające, pompy nożne,  pompy ręczne, cylindry uniwersalne.- wyposażenie warsztatu: dźwigniki do skrzyni biegów, urządzenia diagnostyczne, zwijaki, kompresory, węże pneumatyczne, meble warsztatowe, żurawiki warsztatowe, urządzenia myjące, pasy hydrauliczne.- wciągarki: wciągarki elektryczne, linowe lub ręczne i zaciski linowe.- dźwigniki: czterokolumnowe, stemplowe, żaby, kolumny mobilne, jednokolumnowe, nożycowe, kanałowe, dwukolumnowe.- wciągniki: elektryczny bez wózka (...)

Publikacje: dźwigi, produkcja, przemysł

 
luty
22 '14

Obróbka metali

Obróbka metali

(...) Produkty Hocut obejmują również chłodziwa nowej generacji, uodpornione na rozwój mikroorganizmów. Produkty High-Tech-Industrial Grind to przezroczyste, bezolejowe chłodziwa szlifierskie. Produkty Cut-Max to w pełni przygotowane do użycia oleje do obróbki metali.Produkty do kucia: na gorąco to oleje wysokiej lepkości i wodne produkty grafitowe do najtrudniejszych zastosowań. Seria Hot Metal Lubricants to wodne produkty grafitowe oraz środki syntetyczne, które nie zawierają składników mineralnych ani grafitu. Oleje do walcowania: Oleje, oleje hydrauliczne, oleje maszynowe, oleje hartownicze i środki do przemysłu papierniczego z serii Cindol i Rollub do walcowania na zimno. substancje smarujące z serii Cindol, przeznaczone są do obróbki aluminium. To oleje z serii: Rollub i Tandemol do walcowania na gorąco.Preparaty gdzie niezbędna jest obróbka plastyczna metali, obróbka chemiczna, chemiczna obróbka powierzchni, (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł

 
luty
06 '14

Dlaczego widoczność po zmroku jest tak ważna?

Dlaczego widoczność po zmroku jest tak ważna?

(...) Należy pamiętać o naszych pociechach, szczególnie tych, które muszą podążać nieoświetlonymi drogami w nocy wracając ze i idąc do szkoły. Zatem warto zastanowić się nad wszywaniem do plecaków i tornistrów taśm odblaskowych, albo ubieraniu dzieci w kamizelki ostrzegawcze. Kamizelki ostrzegawcze są wytwarzane w specjalnych rozmiarach, dla maluchów, oraz w cieszących się popularnością wzorach z cieszącymi się popularnością rozwiązaniami graficznymi. Kamizelki (...)

Publikacje: bhp, biznes, odzież robocza, produkcja

 
luty
03 '14

Wyroby skrobiowe w przemyśle spożywczym

Wyroby skrobiowe w przemyśle spożywczym

(...) będące mieszaniną mąki żytniej lub pszennej z gorącą wodą, substancje żelujące - produkty odpowiedzialne za nadawanie środkom spożywczym konsystencję przez tworzenie żelu oraz zagęstniki spożywcze czyli produkty zwiększające lepkość środka spożywczego.Warto sprawdzić to, czy dana firma stale rozwija i unowocześnia technologię produkcji oraz sposoby nadzoru i kontroli jakości dostosowując się do coraz to nowszych wymagań regulowanych przez przepisy UE, jak i do zmiennego zapotrzebowania odbiorców.Profesjonalna firma powinna zostać zgłoszona do rejestru podmiotów nadzorowanych przez nadzór weterynaryjny i sanitarny oraz uzyskać (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł spożywczy, rolnictwo

 
luty
02 '14

Dbałość i pielęgnacja produktów drewnianych

Dbałość i pielęgnacja produktów drewnianych

(...) rozpoczęcie działań ochronnych już od samego początku ich posiadania. Każdy impregnat ma swoje specyficzne cechy, które w znaczący sposób warunkują jego zastosowanie do określonych rodzajów drewna. Takich zabiegów nie należy więc stosować, losowo dobierając środki ochronne, a najlepiej skorzystać z porad specjalistów w tym zakresie.Impregnacja stanowi działanie ściśle ukierunkowane na pielęgnacje i ochronę drewna, dlatego też istotnym czynnikiem jest jej realizacja na jak najwyższym poziomie, dla (...)

Publikacje: biznes, meble, produkcja, rolnictwo

 
styczeń
19 '14

Części do kombajnów

Części do kombajnów

(...) ręczne. Służą do cięcia trawy, siana, słomy i innych roślin na sieczkę.-dmuchawy: ssąco-tłoczące do zboża, siana, słomy. itp.-prasy rolnicze: zwijające lub kostkujące sterowane z ciągnika. Główni producenci to: SPIMA, VARIANT, CLASS.-ciągniki rolnicze: Najpopularniejsze firmy to ZETOR, URSUS, FERGUSON, NEW HOLLAND, BELARUS.-kombajny zbożowe: Główni producenci to: CLASS, JOHN DEERE, (...)

Publikacje: biznes, maszyny, produkcja, rolnictwo

 
styczeń
18 '14

Materiały wykorzystywane w przemyśle

Materiały wykorzystywane w przemyśle

(...) Okładziny cierne Industrial Components produkowane są z przędzy krzemianowoglinowej o zwiększonej zawartości włókien nieorganicznych (ok. 27%) o bardzo cienkich włóknach jednostkowych, pojedyńczo zbrojonej drucikiem mosiężnym, po czym nasączane są specjalnym impregnatem na bazie żywic. Produkcja uszczelnień technicznych i materiałów termoizolacyjnych to najważniejsze pola funkcjonowania firmy Industrial Components. Specjalizujemy się w dystrybucji i produkcji tkanin termoizolacyjnych, uszczelnień sznurowych bezazbestowych, materiałów ciernych i tkanin technicznych. Włożyliśmy ogromne fundusze w ultranowoczesny park maszynowy, który przy udziale najnowszych technologii produkcyjnych oraz przy udziale wyszkolonej (...)

Publikacje: biznes, produkcja

 
styczeń
09 '14

Elementy złączne

Elementy złączne

(...) Przedsiębiorstwo od kilku lat oferuje swoim kontrahentom produkty łączeniowe oraz elementy wciskane wykorzystywane w wielu procesach produkcyjnych. Są to między innymi:- Nitownice do nitów:- pneumatyczne:nitownica SRC - 55, nitownica SR - 3, nitownica SR- 2, nitownica SRC - 55V, nitownica SRC - 56. - ręczne:nitownica HR - 702, nitownica HR - 701, nitownica HR - 706, nitownica HR - 705, nitownica HR - 750, nitownica HR - 708, nitownica HR - 730, nitownica HR - 710. - Bolce do zgrzewania stalowe od MM 1,5 do MM 50 - Śruby nierdzewne, stalowe. - nitonakrętki:CSK-R - kołnierz stożkowy Starlock (wpuszczany), stal ocynkowana, tuleja radełkowana;RH-A - stal ocynkowana, kołnierz stożkowy mini (redukowany);CSK - kołnierz stożkowy Starlock (wpuszczany), stal cynkowana;RH-A-R - stal ocynkowana, tuleja radełkowana, kołnierz stożkowy redukowany;LF-R - stal ocynkowana, (...)

Publikacje: produkcja, przemysł

 
grudzień
14 '13

Urządzenia wagowe

Urządzenia wagowe

(...) nas wagi mogą uzyskać legalizację WE (potwierdzenie zgodności) na prośbę zamawiającego, posiadają znak CE, mogą otrzymać świadectwo wzorcowania Urzędu Miar albo certyfikat metrologicznej kontroli producenta. Nasze przedsiębiorstwo oferuje zróżnicowaną gamę wag do wielu różnych zastosowań. Legalizacja wag wykonywana przez naszą firmę realizowana jest w profesjonalnym serwisie. Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży wag pozwala nam służyć radą wszystkim klientom (...)

Publikacje: biznes, produkcja, wagi

 
grudzień
11 '13

Zawartość tłuszczy

Zawartość tłuszczy

(...) konstrukcji nośnej i ściśnięty przy zastosowaniu nitów. Wymienniki ciepła płytowe pełnią rolę oziębiaczy lub ogrzewaczy w procesach , w których niezbędne jest szybkie przetwarzanie ciepła. Pasteryzatory płytowe elektryczne lub paroweWłaściwie postawiony na ramie nośnej płytowy wymiennik ciepła wyposażony w instalacje dodatkowe takie jak:- wody zimnej lub lodowej- parową lub elektryczną- produktu- sprężonego powietrza- sterowniczą.Proces pasteryzacji przebiega w sposób zautomatyzowany i kontrolowany. Zakład posiada w ofercie usługi i produkty. Pośród produktów odnajdziemy: pasteryzatory płytowe, odgazowywacze, wymienniki płytowe, pompy, (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł spożywczy