Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
luty
03 '14

Wyroby skrobiowe w przemyśle spożywczym

Wyroby skrobiowe w przemyśle spożywczym

(...) różne pozwolenia i certyfikaty czy zatwierdzenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w zakresie produkcji i sprzedaży skrobi ziemniaczanej i skrobi modyfikowanych, a także na przykład Powiatowego Lekarza Weterynarii, który nadzoruje produkcję białka ziemniaczanego.Typowa działalność podstawowa firm zajmujących się przerobem skrobi obejmuje produkcję skrobi ziemniaczanej i białka ziemniaczanego, zbyt na rynku wewnętrznym i eksport w powyższym zakresie, produkcję skrobi modyfikowanych i preparatów skrobiowych oraz kontraktację i skup ziemniaków przemysłowych.Decydując się na podjęcie współpracy z jedną z firm zajmujących (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł spożywczy, rolnictwo

 
grudzień
11 '13

Zawartość tłuszczy

Zawartość tłuszczy

(...) Przedsiębiorstwo Spomasz Bełżyce to ceniony i znany producent wytwarzający urządzenia dla przemysłu spożywczego, pełniące wyposażenie linii technologicznych w przemyśle mleczarskim, winiarskim, spożywczym i browarniczym. Dla branży spożywczej zakład produkuje podzespoły do zestawiania linii technologicznych w takich przedsiębiorstwach jak: fabryki napojów, przecierów, czekolady, ciastek, koncentratów, majonezów, karmy dla kotów i psów, lodów, ketchupów, soków, chrupek, a także wymienników płytowych i rurowych dla ciepłownictwa. Wymienniki ciepłaZasadniczym elementem wymienników ciepła płytowych jest pakiet płyt strumieniowych zawieszonych na (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł spożywczy