Centrostal Górnośląski

 

Zaopatrywanie się w Centrostalu Górnośląskim uwalnia od kłopotu kompletowania wyrobów hutniczych u wielu dostawców. Gwarantujemy: szeroki asortyment wyrobów stalowych, niskie ceny, usługi cięcia i transportu.

 
listopad
14 '16

Rozwój własnej firmy czyli zarządzanie jakością

Rozwój własnej firmy czyli zarządzanie jakością

(...) Prowadzisz firmę produkcyjną i chciałbyś ją unowocześnić. Nie wiesz od czego zacząć zmianę, tak aby twoi pracownicy stali się bardziej efektywni a produkcja wzrosła bez znaczących wzrostów poziomu kosztów stałych i zmiennych. Do tej pory wszystko działało w odpowiedni sposób, jednak zagłębiając się w fachową literaturę okazało się że powinieneś implementować zmiany mające na celu wprowadzanie na rynek większej ilości produktów, co bardziej istotne jakość twoich produktów powinna być także wyższa. Jeżeli działasz w branży spożywczej, to tym bardziej odpowiedni system zarządzania bezpieczeństwem żywności (np. ISO (...)

Publikacje: biznes, produkcja, rolnictwo

 
listopad
14 '14

Rolnictwo jako rodzaj przedsiębiorstwa

Rolnictwo jako rodzaj przedsiębiorstwa

(...) Materiał przygotowany przez właściciela funduszu inwestycyjnego Rolnictwo jest dziedziną gospodarki, bez której nie istniałaby możliwość funkcjonowania, a przede wszystkim konsumpcji. Należy wspomnieć, iż to właśnie sektor jakim jest rolnictwo - zapewnia nam przetrwanie i dostarcza potrzebną nam żywność.Zawód, jakim jest bycie rolnikiem jest zajęciem dla osób pracowitych oraz uwielbiających spokojne życie na wsi. Wczesne wstawanie oraz dzień pełen obowiązków, niejednokrotnie dostarcza rolnikowi satysfakcji oraz środki pieniężne konieczne do przetrwania. Rolnik nie jest wyłącznie pracownikiem fizycznym, lecz musi stawać się menadżerem danego gospodarstwa rolnego. Odpowiednia znajomość (...)

Publikacje: biznes, produkcja, rolnictwo

 
luty
03 '14

Wyroby skrobiowe w przemyśle spożywczym

Wyroby skrobiowe w przemyśle spożywczym

(...) Białko ziemniaczane określane jest szczególnie ważnym elementem oraz komponentem  pasz dla zwierząt, które należą do grupy hodowlanych. Charakteryzuje się dużą strawnością a także zawartością czystego białka. Białko ziemniaczane powstaje z soku komórkowego ziemniaka ,a dzieje się to przez takie procesy jak suszenie, odwodnienie i termiczno-kwasową koagulację.W branży istnieje naprawdę sporo firm, które trudnią się wytwarzaniem oraz przetwarzaniem produktów ze skrobi oraz jej pochodnych. Nie tylko białko ziemniaczane jest przetwarzane, w komplecie występują również tego typu produkty jak klajstry (klej skrobiowy) czyli kleje (...)

Publikacje: biznes, produkcja, przemysł spożywczy, rolnictwo

 
luty
02 '14

Dbałość i pielęgnacja produktów drewnianych

Dbałość i pielęgnacja produktów drewnianych

(...) Produkty drewniane są elementem nieodłącznie obecnym w naszej codzienności. Należy do nich cała gama elementów, zarówno większych jak i zupełnie małych, a więc począwszy od mebli, poprzez dodatki,  w tym także elementy kuchenne, z których korzystamy na co dzień. Należą one do grupy produktów użytkowych oraz produktów do kontaktu z żywnością, dlatego też część  nie zawsze ich pielęgnacja przebiega na takiej samej zasadzie. W przypadku tych produktów drewnianych,  które mają bezpośrednio kontakt (...)

Publikacje: biznes, meble, produkcja, rolnictwo

 
styczeń
19 '14

Części do kombajnów

Części do kombajnów

(...) Części zamienne produkowane w przez przedsiębiorstwo Zoltrix to wysokiej jakości części takie jak:- elementy zabezpieczające i łączące takie jak tuleje, sworznie, zatyczki, haki.- elementy układu zawieszenia między ciągnikiem a maszyną pracującą.- układy hydrauliczne oraz sterowniki do obsługi zawieszeń.Maszyny rolnicze wykorzystywane są do wielu prac polowych, ziemnych w rolnictwo i (...)

Publikacje: biznes, maszyny, produkcja, rolnictwo